SOFISTIKOVANÝ BYT

SQUAT iD23A

Ivanka Kowalski

ŽIJÍ TU

Irena, Frank, Sofie a Jasmína

Byt pro čtyřčlennou rodinu od designérky Ivanky Kowalski je inspirován Paříží a snoubí v sobě jak ostrý minimalismus, tak oblé tvary a tradiční materiály. Najdete tu kombinaci leštěného mramoru v kontrastu s hrubou stěrkou a různými texturami. Do toho prostupují šedé odstíny dřeva a harmonické pastelové barvy. Krásu vysokých stropů zde podtrhuje umění. Byt nabízí fúzi starého a nového, to vše v příjemné atmosféře.

Ivanka Kowalski

Luxus je stav mysli a pocit pohody v harmonickém prostředí.

Po studiu na Matfyzu a na Oxfordské univerzitě se Ivanka vrátila ke své první lásce a vystudovala design na Inchbald School of Design v Londýně. Její rukopis je maximálně jednoduchý, ale není to klasicky studený minimalismus. Výběrem barev a materiálů se snaží, aby interiéry působily teple a útulně.

PŘEHRÁT VIDEO
VÍCE O IVANKA

ŽIJÍ TU

Irena, Frank, Sofie a Jasmína

Irena a Frank žijí v prvním patře se svými dvěma dcerami, Sofií a Jasmínou. Mají rádi pohodlí a kvalitní gastronomii a když zrovna nepobývají v zahraničí, užívají si svůj harmonický byt, který má vše, co odráží jejich životní styl: v dětských pokojích najdete hravé tapety, v kuchyni zase kvalitní koňak.