Pařížská 23, PRAHA 1, 24. 11. - 22. 12. 2016

idea

5 odlišných moderních rodin. 
5 různých životních stylů. 
5 neobyčejných bytů v Pařížské ulici. 
Obyvatelé jsou pryč. 
Pojďte se podívat, jak žijí. 
Posaďte se. 
Inspirujte se.

PŘEHRÁT VIDEO
5
rodin

Odjeli z města, aby vám půjčili své domovy. Všechny rodiny, které v domě žijí, mají svůj příběh, od kterého se odvíjí zpracování prostorů. Navštivte byt mladého uměleckého páru, dvou mužů, modelky a podnikatele, čtyřčlenné rodiny a otce se synem.

Více informací

5
bytů

Jak pojmout historický prostor? Každý z pěti ateliérů představuje jiné pojetí bydlení v centru velkoměsta. Zjistěte, zdali je vám příjemněji v hravém, nebo naopak konzervativním bytě, a odneste si odsud spoustu nápadů.

Více informací

5
architektů

Každý byt vytvořili jiní architekti, které jsme vybrali z více jak stovky studií prezentovaných na webu insidecoru. Porovnejte práci zavedených architektů, roustoucích ateliérů a mladých talentů. Seznamte se s jejich rukopisy, které vás vždy něčím překvapí, a nechte se inspirovat.

Více informací

jedinečný

zážitek

Ubytujte se dočasně v prostorech, které navrhli pečlivě vybraní architekti ve spolupráci s ověřenými dodavateli. Vnímejte prostor všemi pěti smysly: zaposlouchejte a rozhlížejte se, přivoňte, sáhněte si i ochutnejte.

Program

během 24.11. - 22.12.2016

Ráno

Navštivte lahodné brunche a užitečné workshopy, nebo je pro své přátele a klienty zorganizujte sami.

Více informací

Odpoledne

Otevřeno pro veřejnost!
Rezervujte si svou vstupenku a přijďte na komentovanou prohlídku bytů a budovy. Tým insidecoru vám rád zodpoví jakoukoliv otázku.

Více informací

Večer

Čas na soukromé večírky. Co takhle uspořádat skvělý večer pro vaše vybrané klienty a známé?

Více informací

unikátní

lokalita

Snili jste někdy o životě v samém srdci Prahy? Teď si ho alespoň na chvíli můžete vyzkoušet. Historický činžovní dům na adrese Pařížská 23 vám nabídne vše, co potřebujete: úžasný výhled, profesionálně vybavené a navržené byty i zážitky, na které budete vzpomínat.